Storno přihlášky

Storno přihlášky - podmínky

V případě že uhradíte poplatek za letní dětský tábor a následně vznikne situace, kdy je zapotřebí vystornovat pobyt dítěte, je zde přehled storna.

  • :: Při zrušení pobytu dítěte do konce dubna, vrací se celá část uhrazených plateb.
  • :: Při zrušení pobytu dítěte do konce května, vrací se 75% z uhrazených plateb.
  • :: Při zrušení pobytu dítěte do konce června, vrací se jen 50% z uhrazených plateb.
  • :: Při zrušení pobytu dítěte v průběhu července a srpna (těsně před nástupem na pobyt)se vrací jen 25% z uhrazených plateb a jen při závažných důvodech, které nemůže rodič ovlivnit. Musí být však doloženo
  • Při neomluveném nenastoupení dítěte na táborový pobyt se vrací "nic".

Bohužel, krátce před táborem, jsou uhrazené poplatky za tábořiště, strava, atd. a tak pokud bychom vraceli celé částky za pobyt letního dětského tábora, dostali bychom se do ztráty, která by měla přímý vliv na průběh našeho tábora. Nedokážeme ovlivnit zdraví přihlášených dětí ani jiné okolnosti.
Maximálně se však pokoušíme vyjít vstříc rodičům a především dětem, pro které tábory děláme především.

Nové zkušenosti - nové informace

Dříve jsme vycházeli z logiky věci, ale na základě nových zkušeností jsme nuceni "upravit", nebo lépe řečeno textově doplnit "storno podmínky" a to takto:

  • :: Storno pobytu musí být pochopitelně před zahájením tábora a pobytu - ne v průběhu nebo po toboře.
  • :: Rozlišujeme Storno (domluvená neúčast) a Propadnutí (nenastoupení k pobytu).
  • :: Písemně znamená papír - dopis - známka - bezprostředně před táborem a v jeho v průběhu nemáme čas a možnost kontrolovat email, atd. Žádost o Storno musí být doručena na adresu stáje: alespon 1 den před zahájením tábora.
  • :: Storno a změny si předem dohodněte telefonicky. Po dohodě zašlete potvrzující sms. Následně budeme vyčkávat na doručení písemného Storna na adresu sdružení.

:: Závažné důvody - závažné onemocnění, nebo vážné zdravotní problémy, umrtí v rodině, atd - kdy rodič nedokáže těmto důvodům zabránit. Nutno doložit.

 

Všechny žádosti o vrácení peněz podejte písemně včetně zrušení pobytu. Veškeré storno platby a vratky se vyřizují po skončení celé akce s tím, že stáj si vyhrazuje termín vyřízení nejpozději do 30. 9.2013.

aktualizováno: 05.09.2021 16:32:42