Velikonoční prázdniny 2020

VELIKONOČNÍ  PRÁZDNINY

8.4.-12.4.2020

Bohužel nám Velikonoční prázdniny neproběhnou z důvodu nařízení vlády a epidemie.

Uhrazené platby budou v nejbližší době navráceny zpět.

Děkujeme za pochopení.

( MÍSTA OBSAZENÁ)

Příjezd  středa 17.00-18.00, Odjezd  neděle 16.00-17.00

CENA: 2.800,-

         

Tábory a pobyty pořádáme v naší stáji od r.2010. Letos jsme podruhé pro Vás naplánovali i velkonoční prázdniny v počtu 5 ti dní. Děti se mohou těšit na zajímavý program, nové kamarády a prima vedoucí. Děti jsou ubytováni v pokojích s palandami v areálu naší stáje. K dispozici mají společenskou místnost - jídelnu, venkovní pergolu, sociální zázemí, hřiště s trampolínou ...Koníky mají přímo v areálu, nemusí děti  tedy za nimi někam docházet, jako to bývá  na více táborech. S koňmi jsou tedy prakticky po celý den smiley.

Strava je 5x denně, zajištěn neomezený pitný režim.

Hlásí se k nám především dívky, chlapce nebereme - nemáme pro ně zázemí :-( !!!!

Věková hranice dětí je 7-18 let.

Maximální kapacita jednoho turnusu je 10 dětí, abychom pro Vaše dítě zajistili individuální přístup.

Co děti na táboře čeká? :

Ježdění na koních na jízdárně i v terénu je pod vedením několika instruktorů. Děti se zapojí i do běžně práce kolem koní jako je: krmení a péče o koně, kydání přístřešků, vodění koní na pastvu…. Naučí se základy jízdy na koni, základy přirozené komunikace s koňmi atd. Budou se starat i o zvířátka ze ZOOkoutku (klokan, lamy, miniprasátko, ovce, kozy, chov zakrslých králíčků, drůbež...) Dále je čeká, jako na běžných táborech např. míčové hry, hry v přírodě, možná i bobřík odvahy,návštěva památek našeho okolí v doprovodu koní...

Pokud máte zájem přihlásit své dítě na náš tábor, emailem na adresu: stajrehlovice@seznam.cz zašlete jméno, příjmení, adresu a datum narození dítěte. Na základě toho Vám obratem zašleme emailem přihlášku, kterou si vytisknete. Po té ji zašlete vyplněnou a v originále podepsanou na adresu stáje:

Stáj Řehlovice,

Řehlovice 14,

Řehlovice, 403 13

můžete ji dovézt osobně , nebo i zaslat naskenovanou na email stáje.

Po přijetí přihlášky Vás budeme ihned informovat místo vám rezervujeme po dobu, než dorazí záloha 1000 Kč. Můžete zaslat i celkovou částku.

Případně je potřebné ve stejné lhůtě poslat podklady k fakturaci pro Vašeho zaměstnavatele. Po doražení zálohy  Vás budeme emailem informovat . Pokud se tak nestane, místo nabídneme dalšímu zájemci.

Zbytek platby  je možno doplatit do konce 8. března nejpozději!!!

Platba převodem na účet č.: 249969546/0300,

nebo hotově (bude samozřejmě vystaven doklad o zaplacení)

 

 

 

 


TOPlist
aktualizováno: 03.04.2020 21:34:33