O nás

Kdo je majitel stáje a jak to začalo???


IVČA = majitelka stáje

Jmenuji se Ivana Zecková (rozená-Janovská), narodila jsem se 22.4.1986 ve vesničce Velké Březno a vystudovala jsem Střední odbornou školu zemědělskou v Děčíně - Libverda.
            Už od malička jsem se zajímala o koně. První zkušenosti s koňmi jsem měla ve 12-ti letech, když jsem docházela ke koni jménem Ondřej ve Velkém Březně. Ve svých 14-ti letech jsem dostala prvního poníka Aprilku. Později jsem si jako společníka k Aprilce pořídila hříbátko. Byl jím 14-ti měsíční kříženec A 1/1 s arabem, jménem Deris. Samozřejmě  jsem v tomto  věku neměla dostatek zkušeností, proto jsem se snažila  získávat informace a rady od zkušených lidí od koní, z mého blízkého okolí. V té době jsem už věděla, že se koním budu věnovat stále. Míst, kde jsem jezdila a starala se o koníky bylo tolik, že už si ani nevzpomínám. Nejvíce mi utkvěli v paměti 2 místa. Brigádně jsem jezdila v agroturistické stáji Barbados, kde jsem jezdila se zákazníky, účastnila se hobby závodů a Hubertů. Tam jsem se také nejvíce naučila. Dále jsem docházela k panu Smělíkovi na samotu Velichov. Své jezdecké zkušenosti jsem dopilovala na střední škole při vyučovacích hodinách a praxích.
          Roky plynuly a já se přestěhovala i se svými koníky do krásné, malé vesničky  Řehlovice. Bydlíme zde v rodinném baráčku, kde máme větší zázemí a více možností pro naše koníky. Snažíme se tedy pro koně budovat stále lepší podmínky, aby se tu cítilli co nejlépe! Nyní jsem majitelkou koníka  Juráška, Shelyny, Železníka, Coudyho, Šeryny, Adi, Réni, Kessy, Tanga,Derise a Valinku mám v pronájmu na neurčito .

Postupem času jsem si také udělala zkoušky ZZVJ (zkoušky základního výcviku jezdce). V nabídce  naší stáje je i výcviku jezdců a proto následovaly i zkoušky ,,Instruktor jezdectví - turistické jízdárny´´. Naplňuje mě hlavně práce s dětmi a proto jsem se zaměřila převážně na výcvik dětí v jezdeckých kroužcích, dětské tábory a víkendové pobyty a děláme i různé dětské akce .smileySamozřejmě u nás probíhají i výcviky dospělých jezdců, začátečníků i pokročilých....

                                       

   Moje rodina . Manžel Zdeněk, syn Zdeneček a dcerka Simonka .

  

Nesmíme zapomenout na ostatní zvířátka, která nám tu dělají radost . 

                                                             

                                                                                          MOLI 

 

 

                                                  

      

                     


 

 

TOPlist
aktualizováno: 03.04.2020 21:34:33